אתר מיטיב החדש

חורף 2013-12014 אתר מיטיב מתחדש

מיטיב חברה כלכלית למגזר השלישי - המקום הבטוח למנהלי עמותות לביצוע תפעול ורכש

מיטיב מסייעת לכם בתחום הרכב והסולר

עמותות רבות נתקלות בהתמודדות מורכבת מול חברות הליסינג והדלק. לרוב , כוח הקניה המצומצם לא מאפשר לעמותה יכולת מיקוח גבוהה . הניסיון המצטבר שלנו במיטיב הוא מכפיל הכוח שלכם. גם מקבלים סיוע וליווי לאורך כל חיי העסקה וגם מקבלים הצעות מחיר המשקפות את כוח הקניה המצטבר שמיטיב יצרה עבור עמותות בתחומים אלו.

רכש כללי :ריהוט משרדי , ציוד משרדי הובלות ועוד.

מיטיב מעמידה עבורכם שירותי רכש ותפעול ותשמח לשמש כקניין לעמותה. מיטיב אינה ספק עבורכם , היא מחלקת הרכש והתפעול ולכן מה שמעניין אותנו הוא שתבצעו רכישה מותאמת לצרכים. המחיר חשוב. תמיד. אבל גם טיב המוצר , טיב השירות לאורך זמן , ועוד קריטריונים נוספים.

מיטיב למען עובדי ומתנדבי העמותה

מיטיב הקימה למען עובדי ומתנדבי העמותות את \'דף ההטבות לעובדי ומתנדבי המגזר השלישי\'. חברי העמותה משקיעים מזמן ומרצם למען החברה בישראל וראוי להוקיר את פועלם. מיטיב תמשיך לטפח את תחום הפרט. מוזמנים להירשם באתר ולאפשר לחברי העמותה מגוון רחב של הטבות צרכניות.

שיתוף פעולה עם מנהיגות אזרחית והתארגנות המנכ\"לים

מיטיב שמחה לקחת חלק במיזם הרכש החדש ביוזמת הרכש החדשה עבור ארגוני החברה האזרחית. המיזם הוא פרי שיתוף פעולה בין עמותת מנהיגות אזרחית , התארגנות המנכ\"לים , חברת מיטיב וחברת שיא קניות.

אני מודה על היוזמה ובטוח שכמונו גם עמותות נוספות נהנות ממנה ומפרויקטים נוספים שבאמצעות חברת מיטיב , הוזילו עליות וגרמו לספקים להבין את כוח הקנייה הגדול של העמותות בישראל . יישר כוח ! – דניאל וייל , מנכ\"ל מחשבה טובה , 2012.
© 2014 אתר מיטיב החדש | D5 Business Line Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress